جعبه آتش نشانی

  • 26 تير , 1400
  • 305 نفر

                                                                                                                                                                   

ویژگی یک جعبه آتش نشانی با کیفیت چیست؟

جعبه‌های آتش نشانی در انواع و اقسام مختلف در شرکت بی تا انرژی پارس کیش دارای برند ثبت شده BEPK.CO تولید می شود. جعبه آتش نشانی برای مکان‌هایی که در آن احتمال حریق وجود دارد بسیار لازم و ضروری هستند و در ساخت و ساز های ساختمان ها و مکان های صنعتی وجود آن الزامی و اجباریست  چرا که با استفاده از ابزارهای موجود در آن مانند قرقره هوزریل و کپسول آتش نشانی ووسایل اطفاء حریق می‌توانید از به وجود آمدن خطرات ناشی از حریق پیشگیری نمایید. ودر مواقع حادثه با سرعت عمل بالا از گسترش حریق جلوگیری نماییم.

 
جعبه آتش نشانی چیست ؟انواع جعبه های آتش نشانی

برای اطفاءحریق در ساختمان ها و مراکز صنعتی از جمله واحد های بزرگ صنعتی و مسکونی و برج های بلند وجود تجهیزاتی بنام جعبه های آتش نشانی یا همان فایر باکس FIRE BOXالزامی است. از جعبه های آتش نشانی برای نگهداری تجهیزات اطفاء حریق ازجمله شلنگ آتش نشانی ،قرقرهای آتش نشانی و کپسول اطفاء حریق نگهداری می شود.
 

کاربرد مهم جعبه های آتش نشانی بی تا انرژی پارس کیش(BEPK.CO)

از جمله کاربردهای مهم  جعبه‌های آتش نشانی تامین محلی ایمن و باکیفیت برای ابزارهای مختلف اطفای حریق است. ابزارهای داخل جعبه های آتشنشانی بی تا انرژی پارس کیش طوری طراحی شده که هم شامل ابزار های اولیه برای استفاده کسانی باشد که اموزش ندیده اند و هم شامل ابزار های پیچیده تر برای اطفاء حریق می باشد. درجعبه های تولید شده در شرکت BEPK.CO توپی داخل قرقره به صورت یکپارچه به همراه بازوی تقویت شده می باشد. در طراحی جعبه های آتش نشانی بی تا انرژی پارس کیش از المان های زیبایی استفاده شده است که به محیط حس امنیت  و ارامش می دهد. برای اطلاع از قیمت و مشاوره با شماره های موجود در سایت با وحد فنی شرکت بی تا انرژی پارس کیش(BEPK.COدر ارتباط باشید.
 

انواع واقسام جعبه آتش نشانی بی تا انرژی پارس کیش BEPK.CO

رنگهای معمول مورد استفاده در فایرباکس یا همان جعبه های آتش نشانی شامل، قرمز، نقره ای (استیل) و خاکستری می باشد.خاموش کردن آتش در همان لحظات اولیه کمک بسیار شایانی به جلوگیری از گسترش آتش سوزی می کند و جلوی یک فاجعه انسانی و مالی را میگیرد با داشتن یک جعبه آتش نشانی با کیفیت به راحتی می توانید جلوی هزینه های بسیاری که ممکن است با  سهل انگاری بشر به شما تحمیل شود را بگیرید. فایرباکس یا جعبه آتش نشانی بی تا انرزی پارس کیش دارای برند ثبت شده BEPK.CO درکشوردر طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند که هر یک از این طرح‌ها کاربرد مخصوص به خود را دارند. غالبا در ساختمان ها از دو مدل فایرباکس استفاده می شود: جعبه آتش نشانی فایرهورزیل ( قابل استفاده در طبقات فوقانی ساختمان ها) و جعبه های آتش نشانی معمول  قابل استفاده در طبقات پایینی ساختمان و پارکینگ ها .
 

انواع فایرباکس به شرح زیر می باشد که به دو صورت جعبه دیواری و جعبه محوطه ای طبقه بندی و به فروش می رسد:

جعبه آتش نشانی تک کابین
جعبه آتش نشانی دو کابین
جعبه دو کابین افقی یا دو قلو
جعبه سه کابین سه قلو
جعبه نگهداری کپسول آتش نشانی
جعبه ایستاده دوطبقه  دو کابین

 

*متعلقات جعبه آتشنشانی بی تا انرژی پارس کیش  BEPK.CO

 
شیلنگ آتش نشانی
قرقره آتش نشانی
شیرفلکه آتش نشانی
نازل آتش نشانی
شیرفلکه آتش نشانی
کوپلینگ
هیدرانت

جعبه آتش نشانی تک کابین: ابن جعبه جهت نگهداری قرقره، شلنگ، شیرفلکه، نازل و دیگر اتصالات از جمله پاشنده آب، کوپلینگ اتصال شیلنگ به نازل و … استفاده می شود.
جعبه دو کابین: این جعبه دارای دو محفظه و همچنین دو در می باشد. شما قادر خواهید بود در یکی از محفظه ها همانند تک کابین وسایل خود را نگهداری کنید و در محفظه دیگر کپسول های آتش نشانی خود را قرار دهید.
جعبه دو کابین افقی یا دو قلو: در این نوع شما قادر خواهید بود تا شلنگ های پهن برزنتی و کپسول های آتش نشانی و همچنین هوزریل‌های آتش نشانی و تجهیزات سیستم خشک را نگهداری کنید.
جعبه سه کابین سه قلو: همانند جعبه بالا و با میزان فضای بیشتری می باشد.
جعبه نگهداری کپسول آتش نشانی: این محفظه برای نگهداری کپسول های آتش نشانی به منظور نگهداری و جلوگیری از سرقت و آسیب دیدگی تحت شرایط جوی استفاده می شود.
جعبه ایستاده دوطبقه ( دو کابین عمودی): در این مدل نیز همانند جعبه دوکابین، قادر خواهید بود تا در فضای بالای جعبه شیلنگ آتش نشانی و اتصالات خود را قرار دهید و در قسمت پایینی به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی و سرقت دو تا سه عددکپسول آتش نشانی از نوع پودر، گاز و CO2 جای دهید.
لازم بذکر است شرکت بی‌تا انرژی پارس کیش BEPK.CO تامین کننده اتصالات GROOVED در ایران می باشد که از سایز "1 تا "6 موجود در انبار مرکزی و تامین آن تا سایز "24 به صورت سفارشی می باشد