اتصالات گروود

  • 5 تير , 1400
  • 570 نفر

لوله و اتصالات گروود Grooved))                                                                                                                 

دارای استانداردهای جهانی UL و FM

لوله گذاری سیستم اطفاء حریق شرکت بی تا انرژی پارس کیش به روش گروود :

اتصالات گروود یک راه مناسب برای  لوله گذاری در سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک آبی ( اسپرینکلر) و جعبه های آتشنشانی است وچون روشی بسیار مطمعن و با کیفیت بالا و قابل اطمینان می باشد، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. شركت بی تا انرژی پارس کیش با سال ها سابقه در تامین محصولات اطفاء حریق به روش گروود و همچنین قابليت تامين انواع لوله هاي گالوانيزه گرم از سايز 1 اينچ تا 12 اينچ را دارا مي باشد.
اسپرینکلرها برای تامین آب مورد نیاز خود احتیاج به لوله کشی با دوام و مقاوم  دارند تا با توجه به کارایی ، تعداد طبقات و ارتفاع یک ساختمان بتوانند فشار آب مورد نیاز را تحمل کند.
در ساخت و سازهای جدید به جای استفاده از اتصالات جوشی از روش گالوانیزه و اتصالات گروود استفاده می شود.
در کشورهای در حال توسعه لوله ها در این سیستم گالوانیزه و یا فولادی سیاه هستند و محل اتصال لوله و فیتینگ با دستگاه مخصوص، شیاری ایجاد می شود (رول گروود). سیستم گروود شامل اتصالات متعددی از قبیل سه راهی - زانو - تبدیل – سه راه مکانیکال و ...
اتصلات گروود از سایز 1 تا 24 اینچ تولید می گردد.
شرکت بی‌تا انرژی پارس کیش تامین کننده اتصلات گروود از سایز 1 اینچ تا سایز 6 اینچ موجود در انبار ایران می باشد.
اجرای سیستم اطفاء حریق به روش گروود به دو دسته تقسیم می گردد 1- روش کاملا گروود: به معنای استفاده از تمام سایزها به روش گروود، از 1 اینچ تا 24 اینچ می باشد که موجب بالا رفتن کیفیت اجرایی، طول عمر سامانه اطفاء حریق و نگهداری آسان می باشد.
 2- روش ترکیبی گروود و رزوه: به معنای استفاده اتصالات رزوه ای از سایز 1و 4/1 1و 2/1 1 اینچ به روش رزوه و سایز 2 اینچ به بالا به روش گروود می باشد. که در بخش رزوه با توجه به برداشت قسمتی از لوله جهت اتصال فیتینگ ها از همان قیسمت موجب خوردگی و پوسیدگی می شود که طول عمر سامانه اطفاء حریق را کم می کند.

لوله گذاری سیستم اطفاء حریق اتوماتیک آبی به روش اتصالات گروود

جهت اجرای سیستم های اطفاء حریق واتصالات GROOVED بی‌تا انرژی پارس کیش(BEPK.CO) با واحد پشتیبانی و شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.
 
دستگاه GROOVED جهت ایجاد یک شیار استاندارد بر روی قسمت محل اتصال لوله می باشد که با ایجاد یک شیار با عمق و عرض استاندارد تعریف شده مطابق با اتصالات GROOVED  گروود می باشد
شرکت بی تا انرژی پارس کیش  با بهره گیری از متخصصین و تیم فنی خود و  با بکارگیری  جدیدترین استانداردهای ایمنی جهانی مبتنی بر BS و NFPA آماده ارائه  خدمات مشاوره، طراحی، فروش و اجرای  پروژه های اطفاء و اعلان حریق با در نظر گرفتن نوع کاربری پروژه، شرایط اقلیمی و بودجه به مشتریان می باشد. کلیه محاسبات بر اساس قوانین و استانداردهای ملی و بین المللی انجام می شود و تمامی پروژه ها اجرا شده توسط این شرکت  قادر به دریافت تاییده از سازمان آتشنشانی خواهند بود.
لازم به ذکر است شرکت بی‌تا انرژی پارس کیش طراحی و محاسبات هیدرولیکی را با نرم افزار اتواسپرینک( Autosprink) انجام می دهد.