دستگاه های گروود

  • 8 ارديبهشت , 1398
  • 2841 نفر

دستگاه های گروود

در این مقاله از وبسایت بی تا انرژی پارس کیش به معرفی دستگاه ها و اتصالات گروود می پردازیم .
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ابزارآلات به روز در صنعت تاسیسات و آتش نشانی در بخش سامانه های اطفاء حریق (اسپرینکلر ) با معرفی دستگاه های Roll GROOVED و نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در خدمت شما عزیزان هستیم .
دستگاه های GROOVED

جهت اجرای سیستم های اطفاء حریق GROOVED نیاز به ابزار آلات استاندارد است .
دستگاه GROOVED جهت ایجاد یک شیار استاندارد بر روی قسمت انتهایی لوله می باشد که با ایجاد یک شیار با عمق و عرض استاندارد تعریف شده مطابق با اتصالات GROOVED  می باشد.
این ماشین قادر به گروود کردن  لوله گالوانیزه و یا سیاه بدون درز و یا با درز مخفی ( ERW ) از سایز 4/3 اینچ تا سایز 24 اینچ  با ضخامت حداکثر 10 میلی متر می باشد .
 سیستم GROOVED  مورد استفاده سامانه های اطفاء حریق ، آب رسانی ، گاز ، نفت ، سیستم سرمایش و موتورخانه می باشد .
برش لوله ها جهت ایجاد یک شیار استاندارد باید با ابزارآلات مرتبط انجام شود .
جهت سفارش دستگاه های roll GROOVED ، دستگاه لوله بر ، دستگاه حدیده ، دستگاه کور لوله با تلفن 09307660016 تماس بگیرید .

 

دستگاه لوله بر

این دستگاه ( PIPE CUTTING MACHINE ) برای برش لوله از سایز 8/3 اینچ تا سایز 16 اینچ و حداکثر تا قطر 12mm است . یک برش بدون جرقه و گرد و غبار و بدون پلیسه  و یک برش استاندارد و با گشتاور 23RPM و قدرت موتور 350W  تا 1000W  می باشد .

دستگاه حدیده لوله

این دستگاه ( PIPE THREADING MACHINE ) برای رزوه زنی محل اتصال لوله به اتصالات است و از سایز 2/1 اینچ تا 6 اینچ و قدرت موتور 750W و با گشتاور 6.5RPM تا 14RPM تولید می گردد .

دستگاه گردبر لوله

دستگاه گردبر لوله و یا HOLE CUTTING MACHINE با یک تکنولوژی ساده و فوق العاده کارآمد در اجرا سیستم های GROOVED می باشد .
از دستگاه گردبر جهت برش محل انشعاب لوله استفاده می شود و در این قسمت از اتصالاتی به نام سه راهی مکانیکال استفاده می شود . این نوع اتصالات جهت کاهش نشتی انشعاب به خوبی عمل کرده و حتی در بخش ریالی برای مصرف کننده قابل توجیه می باشد .
الکترو موتور گیربکسی بسیار قوی این دستگاه در دو مدل با قدرت های 700W  و 1800W و تولید می گردد . با یک گیره زنجیره ای به دور لوله بسته می شود و با یک اهرم دستی گرد بر در محل سوراخ کاری فیکس کرده و موتور را روشن می کنید . می بینید که با این دستگاه یک سوراخ جهت انشعاب در ابعاد استاندارد اتصالات ایجاد کرده ، تیغه گرد بر از سایز 1 الی 4 اینچ می باشد .
تیغه این اره از M42 ساخته شده است . ساختار دو فلزی و دندانه های 4 و 6 قابل تغییر ، امکان برش سریع و پایدار را فراهم می کند و عمر طولانی آن را تضمین می کند .
این دستگاه برای سوراخ حفاری در لوله های پلاستیکی ، لوله های فولادی و لوله های فولادی پلاستیکی طراحی شده است . قطر حداکثر لوله فولادی 8 اینچ است و حداکثر سوراخ 4 اینچ می باشد .

دستگاه سوراخ کاری لوله

این دستگاه ( HOLE CUTTING MACHINE ) برای سوراخ های 1 تا 4 اینچ و حداکثر قطر 8 اینچ است . به جهت سوراخ کاری لوله های فولادی ، فولادی پلاستیکی ، پلاستیکی طراحی شده است .
این دستگاه مجهز به یک موتور گیبکسی با عملکرد بالا و سرعت کم برای ارائه گشتاور بالا و با قدرت های 700w و 1800w تولید می گردد .